Microsoftu opäť unikla nová hra, Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons

Microsoft si opäť nedal pozor a na oficiálny web Xboxu opäť zavesil novú hru pred ohlásením, tentoraz Star Wars: Squadrons od EA.

O novej Star Wars hre sa hovorilo už dlhšie, keď sa na internete objavili špekulácie o titule Project Maverick. Tá sa objavila najprv v ponuke PlayStation Store, teraz ju však s finálnym názvom a sprievodným artworkom leakol Microsoft. Netrvalo teda dlho, než EA potvrdila existenciu hry.

Zároveň na Twitteri sľúbila, že prvý trailer k hre Star Wars: Squadrons uvidíme už v pondelok o 17:00 nášho času. Ba čo viac, spoločnosť rovno zverejnila odkaz, kde si trailer budeme môcť pozrieť. Z dostupných informácií to vyzerá na menšiu hru, ktorá by mohla vyjsť túto jeseň na súčasné i budúce konzoly a vývoj prebieha zrejme v štúdiu EA Motive. To malo pôvodne vyvíjať príbehovú Star Wars hru na spôsob Uncharted, ten projekt bol však zrušený.

via ResetEra

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár