EA potvrdila novú Star Wars hru s príbehom

Star Wars VII

Star Wars Battlefront je predovšetkým multiplayerová záležitosť a navyše sa odohráva v starom univerze, čo bol dôvod, prečo sa fanúšikovia po videní epizódy VII začali pýtať EA na to, či hodlá obohatiť Battlefront aj o situácie z najnovšieho dielu. EA na to už povedala, že nie, a má k tomu dôvod. Ako totiž potvrdila počas oznámenia finančných výsledkov za vianočné obdobie, tak do univerza novej trilógie vstúpime v nových hrách, na ktorých bude pracovať Amy Hennig (Vrchná kreatívna riaditeľka v štúdiu Visceral) a Jade Raymond (zakladateľka Motive Studios). Dvojica by mala pracovať na akčnej adventúre, ktorá by narozdiel od Star Wars Battlefront mohla mať aj vlastný storyline.

Okrem toho má štúdio Motive Studios pracovať na novej openworldovej akcii, ktorá by mala mať blízko k Assassin’s Creed. Čo je trochu ironické, ak vezmeme do úvahy, že Jade Raymond, ktorá štúdio založila, bola producentkou prvých dvoch hier a spinoffu Bloodlines pre PSP.

Jade Raymond and Amy Hennig

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *