Veľmi silný Games with Gold: Zadarmo Bomberman, Star Wars a spomienka na retro

Prelom februára je pre vlastnúikov Xbox Live Gold členstva v rámci zadarmo hier doslova bombový. Najnovší diel all-time klasiky Super Bomberman R v pôvodnej cene takmer 40 eur si môžeš pripísať na svoj účet ešte pár týždňov zadarmo.

Okrem toho je do konca februára v rámci spätnej kompatibility zdarma prístupný aj nekonečne milovaný Jedi Academy z obľúbenej série Star Wars Jedi Knight. Grafika je dodnes obstojná, no možnosťami presahuje aj moderné hry. Pre mladých padawanov, ktorý túto legendu nestihli, ideálna príležitosť.

A na záver úspešný Kickstarter stretch goal pripomínajúci staré Castlevanie. V lete 2019 výjde gothic gothic horror action side-scrolling RPGčka, plná sexi bojovníc. Ako doplnok k nej vyšla minihra Bloodstained: Curse of the Moon v retro nádychu pripravujúca hráčov na veľkú Bloodstained: Ritual of the Night. Tú retro sekačku máš teraz v rámci Goldu zdarma. Fanúšikovia žánru už slintajú blahom.

Áno, hry stačí dať iba sťahovať, aby sa pripísali na tvoj Microsoft účet. Máš ich potom navždy, aj po uplynutí Gold členstva.

Tip pre xboxerov

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *