DLC: Need for Speed – Showcase

Need for Speed

Podobne ako doteraz, tak aj ďalší významný doplnok do nového Need for Speed bude uvoľnený úplne zadarmo vo forme updatu. Ten ponesie meno Showcase a okrem toho, že sa hra vďaka nemu zbaví chýb, bude tiež obohatená o nové možnosti prezentácie. To zahŕňa v prvom rade režim Snapshot Pro, ktorý je vlastne takým vylepšeným fotorežimom s funkciami navyše, asi ako vo Forze. Bude obsahova niekoľko filtrov a efektov, takže žiadna fotka nebude obyčajná.

Ďalšie novinky tohto updatu zahŕňajú viac ako 100 nových tuning dielov pre Ford Focus RS, Chevrolet Camaro Z28, BMW M3 E92, Ford Mustang Boss 302, Mustang Foxbody, Mustang GT, Mazdu MX5 (2015), Nissan 180SX Type-X, Nissan Silvia Spec-R, Subaru BRZ Premium a tiež pre Imprezu WRX. Okrem toho si budeš môcť na svoje autá aplikovať paintjoby od iných hráčov, čo oceníš ak si v koncoch a radšej si dáš na auto cudzie polepy, než aby si vytvoril niečo, čo v konečnom dôsledku nebude vyzerať dobre. Ale ak si macher a s tuningom ti to ide, potom neni problém, jednoducho ho dáš sharovať s ostatnými. A ak si nostalgik a chýbajú ti staršie NFS-ká, potom si môžeš doladiť auto novou ŠPZ-kou, ktorá reprezentuje, že si sem prišiel z niektorého mesta zo starších dielov, menovite Olympic, Bayview, Rockport, Palmont, Tri-City Bay, Seacrest County, Fairhaven a  Redview County.

Takou multiplayerovou novinkou bude nový kompetitívny režim pre súťaživých hráčov, ktorý tu bude dostupný po boku doterajšieho AllDrive režimu. V meste okrem toho začnú fungovať benzínky podobne ako v NFS Rivals a NFS Most Wanted, čiže poslúžia na okamžitú opravu rozbitého auta. A navyše zadarmo. To sa oplatí. No a nakoniec tu budú tri nové achievementy:

  • Filter Addict – Sprav fotku cez Snapshot Pro režim
  • Wrap Artist – Zdieľaj paintjob s ostatnými v Need for Speed Community
  • Climbing The Ranks – Dosiahni mesačný rank 10 plnením denných výzev

Need for Speed Showcase Update Number Plate

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *