The Culling bolo stiahnuté z Xbox Store

The Culling Logo
To, čo predviedlo štúdio Xaviant so svojou značkou The Culling, sa len tak nevidí. Po pokazení svojej pôvodnej hry totiž vývojári namiesto toho, aby pokračovali v jej oprave, oznámili druhú hru, ktorá doslova kopírovala PUBG. No keďže si ju kúpilo celosvetovo len okolo 250 ľudí, hra bola do týždňa mŕtva. To sa teraz stalo aj Xbox verzii prvej hry.

Tá mimochodom vyšla exkluzívne na Xbox One, čím sa v podstate môže hra, aspoň v tejto chvíli, zaradiť medzi zrušené exkluzivity po boku Scalebound a Fable: Legends. Stiahnutie hry z Xbox Storu však môže mať čo dočinenia s plánom štúdia Xaviant, ktoré sa po potupnej situácii rozhodlo vrátiť k vývoju jednotky a vrátiť ju do pôvodného, zábavného stavu.

Výsledkom toho má byť The Culling: Origins dostupné vo forme Early Access titulu na Steam. V hre budú naďalej prítomné boje bez obmedzení, perky a airdropy, ale tiež pribudnú custom matche, XP a levelovanie, tabuľky, stovky nových kozmetických itemov na úpravu svojej postavy, nové zbrane, matchmaking na základe skillu, voice chat a Cull Crates. Vývojári však povedali aj, že hra bude mať mikrotransakcie, ktoré zabezpečia prístup k prémiovým kozmetickým itemom. Nebudú však postavené na pay-2-win.

Hra vychádza na Steam v týchto dňoch. Hráči, ktorí si kúpili pôvodnú hru predtým, ako prešla na free-2-play model, dostanú Original Gangster Founder’s Pack, ktorý obsahuje dva OG outfity, 1000 Tokenov, 10 Cull Cratov, 4 Culling Cards karty a 2 skiny na zbrane. Chýbať nemá ani pokrik a oslavná animácia.

via TrueAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *