Assassin’s Creed Odyssey dostane LVL99, New Game+ a ďalšie novinky v novom update

Assassin's Creed Odyssey

Ubisoft priblížil detaily k svojmu tohtomesačnému updatu Assassin’s Creed Odyssey. Ten prinesie do hry hneď niekoľko noviniek vrátane New Game+ režimu, ktorý dostala aj predošlá hra.

New Game+ mód umožňuje začať príbehovú líniu hry odznova, no so všetkými nadobudnutými schopnosťami a vymoženosťami predošlej hry. Teda môžete do hry vstúpiť prakticky rovnako ako level 50. A mimochodom, keď sme už pri tých leveloch, chystaná aktualizácia zvýši maximálny dosiahnuteľný level na 99. S tým tiež pribudnú v hre dve nové úrovne „Válečníkov“, ktorých budete môcť stretnúť pri svojich potulkách po starovekom Grécku.

Aktualizácia tiež sľubuje 22 nových Fast Travel bodov rozmiestnených po rôznych prístavoch v hre. Aktualizuje sa tiež fotomód, do ktorého pribudnú rámčeky. Z nich až 10 ponúkne dodatočné možnosti úpravy. S aktualizovaným fotorežimom tiež prichádza Fotosúťaž s témou „Winter in Greece“ alebo ak chcete, tak „Grécka Zima“. Začína 21. februára/února a hráči, ktorí spravia najlepšie fotky, budú odmenení sparťanskou zberateľskou edíciou hry.

Napokon, v rámci aktualizácie dorazia do hry aj nové nastavenia prístupnosti. Umožnia zmeniť veľkosť textov a pridať na text pozadie, aby bol ľahšie čitateľný. A ešte jedna, tentoraz platená novinka – hra dostane platené balíčky Wild Boar Pack a Deep Sea Hunter Pack.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár