Príbehové DLC pre GTA V už nečakajte

GTA V DLC

Rockstar sa aj po dvoch rokoch stará o GTA V akoby bolo úplnou novinkou a pravidelne nám servíruje updaty s novým obsahom a úlohami. Lenže, tieto updaty sa orientujú hlavne na multiplayer GTA Online a v singleplayeri ľudia dostanú len prístup k novým autám, motorkám a ďalším vozidlám, ktoré si tu môžu otestovať predtým, ako si ich kúpia v multiplayeri. Rockstar však pred nejakým časom hovoril aj o dodatkoch pre singleplayer, z čoho jeden sa mal podľa špekulácií odohrávať v zasneženom North Yanktone. Takýto dodatok mal vyjsť už pred rokom, ale nestalo sa tak a už sa to ani nestane. Rockstar totiž zmenil názor a teraz vraví, že úspech GTA Online úplne vyšachoval singleplayerové DLC z hry.

Takéto vyhlásenie predniesol Imran Sarwar, ktorý figuruje v Rockstari ako riaditeľ dizajnu. Kvôli veľkému úspechu multiplayeru sa celý tím Rockstaru preorientoval na GTA Online a plánujú ho plnohodnotne podporovať a zásobovať novým obsahom. Ale už by sme nemali čakať žiadne nové lúpeže. Dodatok Heists bol podľa mnohých kvalitným multiplayerovým prídavkom a aj mne sa táto myšlienka páčila, len by som bol radšej, keby sa ľudia v misiách chovali lepšie a neodpájali sa z lobby (alebo jednoducho by som si mal nájsť nejakú partiu, no). Ale prečo nemáme čakať ďalšie heisty? „Vytvoriť ich bolo oveľa ťažšie, než sme si pôvodne mysleli a niekoľkokrát sme museli prerobiť ich koncept. Nakoniec sme prišli s tým, ktorý sa osvedčil a vidíme, že čakanie sa oplatilo.“ To je v podstate dôvod, prečo sme na ne čakali rok a pol.

Nakoniec to teda vyzerá, že príbeh GTA V končí presne tu:

GTA V ending

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *