Project CARS dostalo bezplatnú VR verziu

Project CARS

PlayStation VR má svoj Driveclub a Scorpio… Kebyže vyšlo ešte tento rok a malo údajne pripravovanú podporu Oculus Rift, tak by malo svoj Project CARS.

Práve ten totiž vyšiel v špeciálnej VR edícii pre Oculus Rift a HTC Vive, teda dve VR riešenia, u ktorých nie je vylúčená podpora Projectu Scorpio. No ak máte počítač s Windows 10, tak vám nič nebráni v tom, aby ste si vychutnali hru už teraz. Slightly Mad Studios vydali bezplatnú verziu Project Cars: Pagani Edition, ktorá je vlastne niečo ako Forza 6 Apex. Je zadarmo, užijete si ju a má niečo do seba aj keď je krátka.

Ako už z názvu vyplýva, je to mini-hra, v ktorej je vozový park zložený len z Pagani, konkrétne 6 modelov. Medzi nimi možno nájsť modely Huayra, Huayra BC, Zonda Cinque, Zonda R a Zonda Revolucion. Teda prakticky dve autá v rôznych podobách. Ak ide o trate, tak tu je kombinácia Nurburgring Nordschleife, Monza GP a Cote d’Azure alias Azure Coast alias Azúrové pobrežie. Viete si vychutnať dva herné režimy, závod s časom a závodný víkend. Prakticky je to teda také kratšie demo, s ktorým sa dajú užiť závody na počítači a neskôr možno aj na Scorpiu. Táto edícia sa dá stiahnuť však len cez Steam. Viď priložený link.

Project CARS - Pagani Edition
Project CARS - Pagani Edition
Developer: Slightly Mad Studios
Price: 0

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *