Februárové Games with Gold: Je sa na čo tešiť!

Project CARS

Microsoft neprestáva prekvapovať. Či už ide o ohlásenia alebo o hry, ktoré dáva do ponuky Games with Gold. Aj budúci mesiac bude stáť za to. V druhej polovici mesiaca totiž dostaneme Project CARS!

Už tradične dostaneme v priebehu budúceho mesiaca zadarmo 4 hry, z toho dve na Xbox 360. Tie sú už ale pochopiteľne hrateľné na Xbox One, takže ak máte túto konzolu, tak toho získate viac. No a čo nás to vlastne v priebehu februára/února čaká? Hneď na začiatku mesiaca sa bude dať stiahnuť Lovers in a Dangerous Spacetime pre Xbox One. Celkom tématický titul vzhľadom k Valentínu, ktorý je uprostred mesiaca. Spolu s ním sa bude dať stiahnuť hra z Xbox 360, Monkey Island 2: SE. Tento titul sa bude dať stiahnuť do 15. februára/února.

No a v druhej polovici mesiaca nás čaká poriadna akcia. Takže, hráčky a slečny hráčov, nečudujte sa, keď váš chalan presedí tento zaláskovaný sviatok pred televízorom. Na Xbox One bude totiž dostupný Project CARS a spätne hrateľný titul z Xbox 360 bude Star Wars: The Force Unleashed. Takže sa dá povedať, že každý si príde na svoje, či už to sú filmoví fanúšikovia alebo fanúšikovia áut.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *