Deals with Gold: Športom k invalidite (peňaženky)

NHL FIFA NFL

Je tu november a od Vianoc nás delia už len týždne. Blížiaci sa koniec roka však neznamená, že by sme teraz nemohli mať výpredaj. Microsoft to vie a preto si aj na tento týždeň prichystal nové zľavy Deals with Gold so zameraním na šport.

V zľave sú najnovšie tri športové tituly od EA Sports, menovite FIFA 17, NHL 17 a Madden NFL 17. Samozrejme, zľava sa týka všetkých edícií a tak sa dá so zľavou zohnať aj Super Deluxe edícia s doplnkami pre HUT, MUT a FUT. Okrem toho je v zľave kolekcia Borderlands, ktorá bola cez víkend dostupná úplne zadarmo prevšetkých, no a z nejakého nepochopiteľného dôvodu je v zľave aj Evolve. Čo úprimne nechápeme, keďže hra skončila ako prepadák, 2K ukončilo podporu hry a vyzerá to, že sa budú v dohľadnej dobe vypínať servery. Čo je pri onlinovej hre celkom blbé. Takže to by sme radšej ani nekupovali. Zľavy sú teda nasledovné:

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *