Takto vyzerajú 4 limitované edície Assassin’s Creed Syndicate

syndicate-720x340

Assassin’s Creed Syndicate už bol predstavený, a ako býva zvykom, zákonite vychádza aj zberateľská edícia. Ba čo viac, tento rok sa dočkáme až štyroch rôznych limitovaných edícií, takže každý zberateľ si príde na svoje. Okrem štandardnej edície hry bude k dispozícii edícia Gold Edition, ktorá bude stáť v prepočte 100€ a v jej balení bude obsiahnutý aj Season Pass a exkluzívny oblek Baker Street.

Za ňou nasleduje exkluzívnejšia The Rooks Edition, ktorá ponúka obojstrannú mapu Londýna, soundtrack, exkluzívnu krabicu, artbook a dve extra misie, „Runaway Train“ a „The Darwin and Dickens Conspiracy“. Táto edícia bude stáť 80€. Tretia prémiová edícia sa volá Charing Cross Edition a okrem vyššie zmienených bonusov zahŕňa aj 26cm vysokú sochu Jacoba na železničnej križovatke v tvare loga AC. Za túto edíciu zaplatíte 100€. No a posledná edícia nesie pomenovanie Big Ben Edition a tá ponúka krabicu inšpirovanú obrovskými hodinami pri britskom parlamente. Okrem toho je súčasťou balenia „Futurepak“, avšak z fotky je na prvý pohľad jasné, že je to vlastne len steelbook. Okrem toho ponúka exkluzívnu ploskačku (hra je aj tak od 18 rokov) a 30 cm vysokú sochu Jacoba na mechanizme, ktorý sa ukrýva vo vnútri jedných z najväčších hodín na svete. A nakoniec je tu aj Season Pass. Táto edícia stojí 160€, bohužiaľ to vyzerá, že bude dostupná len cez uPlay Shop.

Assassin's Creed Syndicate The Rooks

Assassin's Creed Syndicate Charing Cross

Assassin's Creed Syndicate Big Ben

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *