Frostpunk a ďalšie hry sú už hrateľné cez Project xCloud

Ponuka streamovacej služby Project xCloud sa opäť rozšírila. Tentoraz sa do nej pridala trojica hier, ktoré si môžu xboxeri užiť aj vďaka Game Passu.

Za najväčší prírastok môžeme pokladať survival stratégiu Frostpunk, v ktorej bude vaša civilizácia bojovať o prežitie na Zemi, ktorú postihla nová doba ľadová. A práve vy ste lídrom posledného mesta na planéte, takže vo svojom ovládači nesiete veľkú zodpovednosť.

Frostpunk: Console Edition
Frostpunk: Console Edition
Developer: ‪11 bit studios‬
Price: 29,99 €+

Ďalším prírastkom je cyklistická hra Descenders, s ktorou zažijete extrémny downhill v procedurálne generovaných svetoch. A platí tu, že za chyby sa platí. Preto buďte opatrní a priveďte svoj tím k víťazstvu! Ide tiež o jednu z hier, ktoré vyšli cez Game Pass.

Descenders
Descenders
Developer: ‪No More Robots‬
Price: 24,99 €

Treťou hrou v ponuke je nedávno vydaná bláznivá taktická hra Totally Accurate Battle Simulator, v ktorej viac ako s nepriateľmi budete bojovať s fyzikálnym enginom. Táto sranda je dostupná už teraz na stiahnutie cez Xbox Game Pass a to aj napriek faktu, že je len v Game Preview programe.

Totally Accurate Battle Simulator
Totally Accurate Battle Simulator
Developer: ‪Landfall‬
Price: 19,99 €+

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár