Čo chystá Xbox na veľtrhu Gamescom 2019?

gamescom

Po vzore minulého roku Microsoft potvrdil, že aj tento rok Xbox zamieri na veľtrh Gamescom v Kolíne. A tento rok sa hráči môžu tešiť na viac, než len na nové hry.

Hráči môžu tento rok očakávať takmer 200 hracích staníc, na ktorých si budú môcť vyskúšať viaceré pripravované hry z dielne Xbox Game Studios. Na konzolách hráči môžu očakávať tituly ako Battletoads, Bleeding Edge, Gears 5 a Minecraft Dungeons.

Dostupné budú aj third-party tituly ako Borderlands 3, DOOM Eternal, NBA 2K20 a Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint. V PC sekcii budú navyše dostupné tituly ako Age of Empires II: Definitive Edition alebo Halo: The Master Chief Collection. Samozrejmosťou je prístupnosť, takže prakticky každá hra bude mať dostupné inkluzívny stánok s Xbox Adaptive Controllerom.

Čo rozhodne stojí za vyskúšanie, bude hands-on demo streamovacej služby Project xCloud, ktorá bude uvedená do prevádzky už koncom roka. Fakt, že platforma bude dostupná v Nemecku tak skoro, je dobrým znamením pre budúcu dostupnosť služby v čase spustenia pre verejnosť.

Takisto môžeme očakávať špeciálny livestream Inside Xbox naživo z Gamescomu, 19. augusta/srpna o 17:00 nášho času. Inou špecialitou bude Xbox Open Doors event v čase od 21. do 23. augusta, kde sa fanúšikovia môžu zúčastniť komunitných eventov, turnajov, paneloviek a iných podujatí. V spolupráci s Game Legends bude vo fanzóne dostupný aj Xbox Official Gear Shop a hráči si budú môcť kúpiť množstvo merchu na motívy Halo, Gears alebo Sea of Thieves, či získať exkluzívny Xbox Green Tech Sphere odznačik.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *