Microsoft vydá fialový Fortnite ovládač pre Xbox One

Xbox Wireless Controller Fortnite Special Edition

Úspechu Fortnitu sa Xbox One nevyhne ani tentokrát. Po viacerých bundloch a špeciálnej fialovej edícii je v príprave aj samostatné vydanie jeho bezdrôtového ovládača.

Pri príležitosti Svetového pohára vo Fortnite (pozn. red. to vážne?) Microsoft oznámil vydanie samostatného balíčku Xbox Wireless Controller (Fortnite Special Edition), ktorý je totožný s ovládačom dostupným v špeciálnom fialovom balení konzoly s hrou Fortnite Battle Royale.

Ovládač sa vyznačuje svojskou fialovou farbou a zároveň obsahuje kód na stiahnutie obsahu do hry. Ten zahŕňa Legendary Dark Vertex outfit a 500 V-Bucks, s ktorými si v hre môžete odomknúť nové emoty, vylepšiť Glider alebo ich šetriť na nákup ďalšieho Battle Passu. Samotný ovládač bude dostupný od 17. septembra/září za 65 dolárov.

Ovládač je kompatibilný s konzolami Xbox One, počítačmi s Windows 10 a taktiež je sľúbená podpora chystanej konzoly Project Scarlett.

Fortnite Legendary Dark Vertex Add-on
Súčasťou balenia bude aj takáto kartička s doplnkovým obsahom

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *