Microsoft vydá fialový Fortnite ovládač pre Xbox One

Xbox Wireless Controller Fortnite Special Edition

Úspechu Fortnitu sa Xbox One nevyhne ani tentokrát. Po viacerých bundloch a špeciálnej fialovej edícii je v príprave aj samostatné vydanie jeho bezdrôtového ovládača.

Pri príležitosti Svetového pohára vo Fortnite (pozn. red. to vážne?) Microsoft oznámil vydanie samostatného balíčku Xbox Wireless Controller (Fortnite Special Edition), ktorý je totožný s ovládačom dostupným v špeciálnom fialovom balení konzoly s hrou Fortnite Battle Royale.

Ovládač sa vyznačuje svojskou fialovou farbou a zároveň obsahuje kód na stiahnutie obsahu do hry. Ten zahŕňa Legendary Dark Vertex outfit a 500 V-Bucks, s ktorými si v hre môžete odomknúť nové emoty, vylepšiť Glider alebo ich šetriť na nákup ďalšieho Battle Passu. Samotný ovládač bude dostupný od 17. septembra/září za 65 dolárov.

Ovládač je kompatibilný s konzolami Xbox One, počítačmi s Windows 10 a taktiež je sľúbená podpora chystanej konzoly Project Scarlett.

Fortnite Legendary Dark Vertex Add-on
Súčasťou balenia bude aj takáto kartička s doplnkovým obsahom

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *