Rainbow Six Siege má dátum a tri limitované edície

Rainbow Six Siege

Ubisoft oznámil nové informácie k vydaniu Rainbow Six Siege, ktorý bol predstavený už minulý rok a ako sa zdá, tak tento rok bude náhradou za The Division od Toma Clancyho, ktorý sa už bohužiaľ nedožil vydania ani jednej z pripravovaných hier. Vydavateľ teraz oznámil, že multiplayerovka vyjde 13. októbra 2015 pre Xbox One a súčasne s dátumom vydania boli oznámené aj tri edície, ktoré budú k dispozícii na európskom trhu. Naše edície sa budú podľa všetkého líšiť od edícií na americkom trhu.

  • Art of the Siege Edition – Obsahuje plnú hru, zberateľskú krabicu, zlatý skin pre všetky zbrane a exkluzívny 120-stranový taktický manuál. Knižka sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a detailne popisuje každý jeden prvok v hre – či už to sú zbrane, mapy, frakcie alebo štatistiky. Obsah bol navyše vytvorený v spolupráci medzi vývojármi a radami profesionálnych hráčov, vďaka čomu sú tu kvalitné informácie.
  • Gold Edition – Obsahuje klasickú edíciu hry a Season Pass, podobne ako je to u Assassin’s Creed Syndicate.
  • Tactical Elite Edition – Jedná sa o veľmi limitovanú edíciu, dostupnú len cez Uplay Shop. Kombinuje dve vyššie spomínané edície.

Samozrejmosťou nakoniec je, že tí, ktorí si hru predobjednajú, dostanú prístup do beta verzie.

Rainbow Six Siege Art of Siege Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *