Ubisoft oznámil Hungry Shark World na konzoly

Hungry Shark World
Čuduj sa svete, Ubisoft nevydáva len veľké hry. Práve tento týždeň oznámil vydanie hry Hungry Shark World pre Xbox One, Nintendo Switch a PS4. Hra vychádza už dnes a vráti na konzoly vskutku povedomý zážitok.

Hungry Shark World je totiž až nápadne podobný starým arkádám Feeding Frenzy z Xboxu 360. V princípe hráte za rybičku a postupne stúpate priečkami potravinového reťazca tým, že pojedáte všetko navôkol. Teda, všetko, čo je oproti vám väčšie. Hra vyšla pôvodne na mobilné zariadenia (iOS, Android) a len teraz bola preportovaná na konzoly. Dokonca má prisľúbenú podporu pre Xbox One X, kde beží vo vyššom rozlíšení.

Hungry Shark® World
Hungry Shark® World
Developer: Ubisoft
Price: 9,99 € 4,99 €+

Celkovo sú v hre dostupné štyri prostredia ako sú tropické ostrovy, potopené chrámy, veľkomestá alebo arktické ľadovce. Navyše je tu 250 misií a 20 unikátnych žralokov, za ktorých môžete hrať a upgradovať ich vlastnosti. Prekvapením je aj to, že každý zo žralokov má vlastnú osobnosť a teda je tu možnosť nájsť si svojho obľúbeného. A možno tak budete mať ešte väčšiu radosť pri objavovaní rôznych tajomstviev, ktoré sa ukrývajú v hlbinách.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *