Assassin’s Creed Syndicate v češtine, The Division v beta teste?

syndicate-720x340

A máme tu hneď dve nové informácie ohľadom dvojice očakávaných hier od Ubisoftu. V prvom rade je to Assassin’s Creed Syndicate, ktorý vyjde na jeseň a podľa najnovších informácií ponúkne českú lokalizáciu, konkrétne titulky, čo je dobré znamenie, vzhľadom k tomu že sme sa doteraz dočkali množstva hier, ktoré boli na Xboxe 360 dostupné v češtine, ale na Xbox One boli len v angličtine. Poteší to niektorých hráčov, ktorí nie sú v angličtine tak pokročilí, aby rozumeli anglickým textom (popravde, tu ide skôr o príbeh, úlohy ako eliminuj, zabi, nájdi, si už dnes vieme preložiť aj sami).

Ďalšia novinka sa týka The Division. Ako vyhlásil CEO Yves Guillemot, ide o online RPG hru a tá potrebuje nejaký čas na doladenie. A podobne ako v prípade The Crew, tak aj teraz si je Ubisoft vedomý toho, že testovanie nepredstavuje prax a preto môžeme očakávať beta test. Hra, ktorá bola odložená na budúci rok, je momentálne v alfa verzii, pričom jej testovanie je uzavreté a nejedná sa o milióny hráčov ako v reálnom živote.

Tom Clancy's The Division

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *