[1. Apríl] Kinect otváral ľuďom tretie oko, preto ho Microsoft zabil!

Pýtate sa, prečo Microsoft tak zrazu zanevrel na Kinect? Tak potom ste na správnej adrese, pretože dnes tu v našom alternatívnom okienku Slobodný Ovladač odhalíme údajnú pravdu o tom, aký bol skutočný potenciál Kinectu a prečo jeho sprístupnenie bežným ľuďom prekážalo židoboľševickej slobodomurárskej lobby.

Poďme sa pozrieť na samotný začiatok. Microsoft nám tento senzor prezentoval ako Project Natal. Takýto názov by možno ostal bez povšimnutia, ale po konzultácii s investigatívnym elitológ Martinom Jaňom sme zistili, že Natal je názvom miest v Brazílii a Indii. Čo je na tom najzaujímavejšie? V prvom rade fakt, že Brazília sa nachádza blízko Argentíny, odkiaľ pochádza aj súčasný pápež František (ten, ktorý nemá za menom číslo!!!!!). India je pre zmenu krajinou, v ktorej má svoje korene súčasný šéf Microsoftu, Satya Nadella. Všimnite si dokonca aj tú podobnosť medzi NatalNadella. Nie je náhoda, že kódové označenie Kinectu spája toľko vecí.

Keď ho Microsoft oficiálne predstavil, popísal nám, aké plány má s technológiou a ako v nej vidí obrovský potenciál. Napríklad v zdravotníctve. Celá vec sa ale vymkla spod kontroly v roku 2013, kedy Microsoft ešte pod vedením Steva Ballmera predstavil druhú generáciu, ktorá priniesla niekoľko zásadných vylepšení. Pokročilé senzory, vnímanie hlasových povelov aj vtedy, keď bola konzola vypnutá, a dokonca možnosť merať krvný tep. Jednoducho, Kinect sa posunul na vyšší level. Niekto má obavy o odpočúvanie alebo sledovanie zo strany americkej CIA, no vec sa má tak, že senzor rukami agentov nikdy neprešiel!

Investigatívny elitológ Martin Jaňo

V skutočnosti totiž Kinect používali mocenské elity ako takzvané tretie oko. Pri správnom používaní totiž môže Kinect začať fungovať aj bez nutnosti pripojenia ku konzole a rozširuje ľudské zmysly. Mozog funguje na princípe elektronických výbojov, čo nám nepriamo prezentuje Hollywood aj vo filme Matrix. Tam dokonca ukázal postup, akým si elita pripája Kinect ku hlave. V zadnej časti hlavy sa jednoducho chirurgicky spraví port a doň možno pripojiť senzor. Všimnite si inak, že senzor vychádza od anglického slova sense, čiže zmysel.

A ako to vlastne prospeje? Kinect vidí aj v infračervenom spektre a aj v noci, dokáže „čítať“ človeka. Znamená to, že mocipáni využívali senzor práve na to, aby mohli prečítať človeka bez toho, aby museli použiť špehovacie metódy. Zjavne však nerátali s tým, že miliardár Bill Gates technológiu ukradne a v snahe posunúť ľudstvo vpred ju masovo rozšíri. Nečudo, že elity zúrili a snažili sa spraviť všetko preto, aby Kinect vzali. Najmä jeho pokročilú verziu V2!

Nie je náhoda, že Microsoft „spackal“ launch nového Xbox One v čase, kedy mal priniesť na trh ukradnutú technológiu jašterov. Nie je náhoda, že sa na scéne zrazu zjavil Satya Nadella, ktorého meno je len čírou náhodou podobné názvu Natal. A nie je náhoda ani to, že práve počas jeho vedenia Kinect skončil. A nie je náhoda ani to, že je dnes 1. apríl.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *