Boom Ball 3 pre Kinect má dátum vydania

Boom Ball 3 for Kinect
Hoci už Microsoft prestal vyrábať Kinect, štúdio Virtual Air Guitar Company s ním naďalej pokračuje a pripravuje hru Boom Ball 3 for Kinect.

Boom Ball 3 bol oznámený už skôr ako jedna z dvoch hier, ktoré vyjdú v dohľadnej dobe na Kinect. Štúdio Virtual Air Guitar Company ale teraz oznámilo dátum vydania, cenu a ďalšie detaily o pripravovanej kinectovej zábavke. Hra bude stáť 10€ a vychádza 22. decembra/prosince. Dokopy ponúkne 50 úplne nových levelov odohrávajúcich sa v rôznych lokalitách. Zavítame všade – z francúzskeho vidieka sa cez púšť dostaneme do strateného mesta Atlantídy alebo dokonca na mimozemské svety.

Nechýba ani režim dvoch hráčov, ktorý debutoval v Boom Ball 2. Ten si teraz prešiel výraznou premenou. Teraz už vyžaduje menej priestoru a hráčov poteší tým, že nemusia stáť v určitej polohe. Pribudli tiež nové režimy obtiažnosti, Fast a Turbo, v ktorých hráči dostanú menej lôpt, ale zvýši sa rýchlosť ich strieľania, takže hráči nemusia chytiť všetko. Vlastne, vývojári v tom majú jasno. Sú to režimy len pre tých najobratnejších. Do hry pribudne aj customizácia. Prechádzaním levelov hráči odomykajú ikony a špeciálne efekty na odrážacie „pádla“. Samozrejme nechýba ani klasická možnosť odfotiť sa a „ponoriť“ sa do hry.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    radšej mohli vyrábať aj redukcie pre kinect 2 do scorpia, lebo toto MS nezvláda!!!

Pridaj komentár