Halo: The Master Chief Collection dostane vylepšenia pre Xbox One X

Halo The Master Chief Collection
343 Industries, štúdio zodpovedné za sériu Halo, oznámilo kopu noviniek! A jedna z nich sa týka aj prvého Halo titulu na Xbox One – The Master Chief kolekcie.

Kolekcia remastrov Halo 1 až Halo 4 sa dočká grafického upgradu pre Xbox One X. Detaily upgradu zatiaľ oznámené neboli, ale máme očakávať posun smerom k 4K rozlíšeniu. Či hra prejde renováciou farieb pre HDR televízory, nebolo potvrdené. Môžeme ale očakávať veľkú vlnu opráv, keďže 343 Industries chcú raz a navždy odstrániť problémy, ktoré túto kolekciu trápia.

Mimo iného zahŕňajú problémy s konektivitou v multiplayeri, sem-tam nefunkčné achievementy a ďalšie veci, kvôli ktorým si hráči nemôžu užiť Halo: TMCC naplno. Vývojári plánujú verejne testovať tieto opravy na veľkej škále, pričom sa tak má stať už budúcu jar. Zároveň majú do kolekcie pribudnúť nejaké vylepšenia, ktorými si prešla platforma Xbox za uplynulé roky.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *