We Happy Few približuje plány po vydaní

We Happy Few
Vydať We Happy Few trvalo síce omnoho dlhšie, než sa predpokladalo, ale malo to svoj dôvod. V reakcii na kritiku pre nezáživnosť totiž tvorcovia z Compulsion Games do hry zapracovali plnohodnotný príbeh a rôzne postavy z Wellington Wells tak budú mať významnejšiu rolu. Nekončí to však len príbehom základnej hry. V budúcnosti sa odočkáme hneď niekoľkých DLC.

Prvým chystaným DLC bude Sandbox Mode. Respektíve pôjde o update, ktorý pridá režim sandboxu do hry úplne zadarmo. V tomto režime si môžu hráči plne prispôsobiť svet Wellington Wells podľa svojich predstáv. Znamená to, že môžu ovplyvniť veľkosť mapy, zvýšiť obtiažnosť a nebezpečnosť obyvateľstva, dať k dispozícii menej jedla a tak ďalej. Takisto bude možné hrať za obyvateľa mesta, nebude nutne treba hrať za príbehovú postavu. Vlastne pôjde o mód, ktorý vychádza z úplne pôvodnej vízie hry.

Ďalej je v pláne Season Pass s tromi príbehovými expanziami. Každá nám predstaví príbeh iných postáv z Wellington Wells a tak zažijeme hru z úplne novej perspektívy. V prvej expanzii, Roger & James in: They Came From Below! budeme hrať za postavy Precocious Roger a Impetuous James. Obaja budú hľadať dobrodružstvo a lásku, len aby objavili bizárne technológie a úplne novú hrozbu. Ako bonus zistia, že nie všetko je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Alebo?

Druhá expanzia, Lightbearer nás uvedie do príbehu umelca, trosku v osobnom živote a lámača ženských sŕdc, Nicka Lightbearera. Ćo z neho robí najoslavovanejšiu rockovú hviezdu Wellington Wells? Dozviete sa vo večernej relácii Uncle Jacka. No a nakoniec to zavŕši expanzia We All Fall Down, ktorá hovorí o spoločnosti, kde sa každá obnosená šťastná maska opotrebuje a začne praskať. To ale neznamená, že by ste mali začať vyťahovať špinu z minulosti, všakže?

We Happy Few Season Pass

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *