Battlefield 4 dostane niekoľko noviniek a to úplne zadarmo!

Battlefield 4

Môže byť EA štedrejšia? Okrem toho, že predplatitelia EA Access dostali zadarmo FIFA 15, štúdio DICE pre zmenu oznámilo, že všetok budúci dodatočný obsah pre Battlefield 4 bude dostupný zadarmo na stiahnutie a to pre všetkých, aj keď nemáte Premium. A čo všetko by sme mali očakávať? Podľa slov DICE existuje ešte veľa obsahu, ktorý bude predstavený a vydaný, a už teraz máme k dispozícii informácie o troch updatoch, ktoré budú vydané v dohľadnej dobe.

Night Maps Update – Aktualizácia prinesie nočné verzie máp Golmud Railway, Siege of Shanghai a Zavod 311

Spring Update – 5 nových zbraní vrátane AN-94, Groza-1, Groza-2, L86A1 a Mare’s Leg/Saddle Gun Sniper. A tiež pribudne herný režim Gunmaster. Začínate s pištoľou a postupným zabíjaním ostatných hráčov dostávate čoraz silnejšie zbrane. Nakoniec dostanete nožík a zabitím nepriateľa s pomocou nožu vyhráte kolo. Je to teda prekvapivý záver režimu, ktorý sa nám zdá chytľavý.

Summer Update? – Aj keď nebolo oznámené, ako sa bude tento update volať, jeho súčasťou bude jednať úplne nová komunitná mapa, na ktorej sa práve začalo pracovať, ako aj remake istej mapy zo staršieho Battlefieldu. Ktorého? To zatiaľ nevieme a skôr to vyzerá na prekvapenie.

Predplatitelia EA Access si môžu stiahnuť Battlefield 4 zadarmo z Xbox Store a súčasne s ním tiež dodatok Second Assault, ktorý je dostupný tiež zadarmo vrámci služby.

Battlefield 4 Night Maps Update

Battlefield 4 Night Maps Update

Battlefield 4 Night Maps Update

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *