Ako zistiť, či ste si stiahli správnu verziu Halo 5: Guardians

Halo 5

Aj majster tesár sa niekedy utne. Vývojári z 343 Industries práve upozornili, že niektorí hráči, ktorí si predobjednali Halo 5: Guardians cez Xbox Store, si mohli stiahnuť zlú verziu hry. Problém sa týka hlavne užívateľov, ktorí nemajú na Xboxe One zapnutý režim Instant On, namiesto toho ale vypínajú konzolu tak, aby nemíňala elektrinu. Práve im sa totiž mohlo stať, že namiesto hry si do konzoly stiahli jednoducho „placeholder“ súbor, ktorý zaberá miesto bez tooh, aby mal nejaký väčší význam. Teda že ide o v podstate prázdny súbor. Ten sa našťastie odlišuje od skutočnej hry veľkosťou, vďaka čomu viete jednoduchšie zistiť, akú verziu hry máte stiahnutú. A ako môžete zistiť, či máte stiahnutú správnu verziu Halo 5: Guardians?

  1. Choďte do My games & apps
  2. Nájdite Halo 5: Guardians a zobrazte detaily s pomocou tlačidla Menu (tri čiary)
  3. V prípade, že má hra menej ako 40GB, máte nesprávnu verziu. Ak je to váš prípad, odstráňte ju a znovu stiahnite z Xbox Store. Ak má hra viac ako 40GB, potom máte správnu verziu, ktorá už len čaká na vydanie a nainštalovanie Day-one patchu s veľkosťou 9GB.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *