Lindsay Lohan tvrdí, že Rockstar myslí len na peniaze a preto ho žaluje o milióny

GTA V Beach Girl

Fet nie je zdravý a presvedčiť nás o tom mohla aj Lindsay Lohan, ktorá chce silou mocou vymámiť z Rockstaru peniaze na ďalší koks. Herečka si totiž už dávnejšie všimla, že artwork dievčiny na pláži je až moc podobný jednej z jej selifie a myslí si, že autori túto jej fotku ukradli. Na tom by možno nebolo nič zvláštne, keby Lindsay Lohan nepožadovala odškodné vo výške niekoľkých miliónov za to, že „ukradli“ jej vzhľad. Vskutku zaujímavé, za čo sa tí ľudia dnes súdia, no nie?

Vydavateľ Take-Two sa na súde hájil tým, že Lindsay Lohan a Lacey Jonas z GTA V sa podobajú len farbou vlasov a vekom, keďže obe baby sú mladé. Take2 ešte posunulo vyjadrenie ďalej a povedalo, že Lindsay Lohan žaluje Rockstar len preto, aby si urobila reklamu, keďže GTA V je celkom horúca záležitosť a správy sa budú šíriť raketovou rýchlosťou. Právnici preto žiadali, aby súd celý prípad zamietol a poslal herečku ta-tam.

Rockstar vs Lindsay Lohan

Avšak súd v New Yorku rozhodol, že prípad nebude uzavretý, minimálne nie teraz. Čo znamená, že Lindsay Lohan má teoreticky šancu zvíťaziť. Jej právnici vraveli, že blonďavá postava z hry, ktorá vraj reprezentuje Lindsay Lohan (úprimne, ani som nevedel, že sa na seba podobali), sa objavila na rôznych promo materiáloch. Tie zahŕňajú tričká, šálky, billboardy, plagáty, reklamy v autobusoch, megaplagáty na budovách, na webe. A to všetko vraj preto, že pre Rockstar sú peniaze dôležitejšie, než čokoľvek iné. A preto Lindsay žaluje Rockstar o milióny.

Ned Luke, ktorý stvárnil Michaela de Santu, na správu reagoval videom s kravou.

via Gamespot

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *