Phil Spencer sa ospravedlňuje za after-party GDC, vymkla sa spod kontroly

E3 Microsoft Phil Spencer

Zavŕšiť dlhotrvajúcu konferenciu nejakou veľkou párty je zrejme to, po čom túži každý jej účastník. Inak tomu nemalo byť ani po konferencii Microsoftu na GDC, avšak tam sa situácia vymkla zpod kontroly a tak trochu to tam začalo vyzerať ako v striptízovom bare po 22. . Microsoft mal teda čo vysvetľovať a v jeho mene to spravil šéf Xboxu, Phil Spencer.

Na oficiálnom news blogu zverejnil ospravedlnenie za nečakaný zvrat udalostí, ktoré vôbec neodzrkadlovali kľúčové hodnoty a presvedčenia Xboxu, ako aj rešpekt voči hráčom, médiu, hernému priemyslu a aj Microsoftu. Pre Microsoft je dôležité, aby sa prezentoval ako vyspelá organizácia a nie ako banda zvrhlíkov. Tvrdí ďalej, že akciu mal na starosti externý organizátor, partner a pretože Microsoft takéto veci netoleruje a preto z toho vyvodí dôsledky. Veci okolo tohto incidentu už firma rieši.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *