Veľkolepé zakončenie: Zaklínač 3 Krv a víno práve vychádza!

Witcher 3 Blood And Wine

Dnes je deň, ktorý je pre skalných fanúšikov tvorby Andrzeja Sapkowskeho možno smutný a možno šťastný. Dnes totiž vychádza nové a zároveň posledné dobrodružstvo Geralta z Rivie – Zaklínač 3: Krv a víno. Dnes teda vychádza príbehová expanzia, ktorá definitívne zakončí sériu, ktorá si získala srdcia miliónov fanúšikov po celom svete. Ako sa dalo od poliakov čakať, nepôjde o nič krátke a finálna expanzia bude poriadne veľká. Dokonca tak, že si hráči zrejme prejdú druhým tutorialom, keďže sa v datadisku zmenilo chovanie viacerých funkcií. No a samozrejme sa dočkáme veľkej mapy a zážitku na niekoľko desiatok hodín.

CD Projekt RED sa chce po zavŕšení Geraltovho príbehu naplno pustí do vývoja Cyberpunk 2077, ďalšej mimoriadne očakávanej RPG od poliakov. K vydaniu tejto hry by malo dôjsť najneskôr v roku 2021, ale pokojne sa môže stať, že hra vyjde skôr. Tvorcovia totiž chcú vydať hotovú hru, ktorú určite neprejdeme tak rýchlo. No a potom? Možno, naozaj len možno, by sme sa mohli dočkať návratu k Zaklínačovi, aj keď sú vývojári ostražití a nechcú variť z vody. Aj preto je Krv a víno nateraz – a možno navždy – tou poslednou hrou z celej série.

via Eurogamer.net

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *