Rockstar obohatil Forzu Horizon 3 o nové autá!

2015 BMW i8 in Forza Horizon 3 Rockstar Car Pack

Človek si tak pije Monster, kolega mu nadáva že RedBull je lepší a do toho všetkého sa zapojí Rockstar. Takže odkladám energeťák, vyťahujem noťas a do mechaniky Xboxu vsúvam Forzu. Prečo? Pretože práve vyšlo nové DLC!

Nový balíček na seba nalepil ďalšiu známu značku a tentoraz sa vozový park Forzy rozšíri vďaka Rockstar Energy. Energeťáky, ktoré síce podľa Romana nikdy nebudú tak dobré ako Red Bull, však potešili aj jeho. Nová kolekcia áut je fakt pekná a nájdete v nej niekoľko noviniek. Mňa osobne potešila dvojica BMW i8 a Bentley Bentayga, ktoré predstavuje odvážny projekt SUV od Béčka. Alebo inak, keď si ho nemôžete dovoliť v reáli, aspoň si ho vychutnajte na svojom Xboxe. Čerešničkou na torte je, že menovaná dvojica zažíva svoj herný debut práve vďaka tejto novej expanzii!

Rockstar Energy Car Pack však nie je len o tejto dvojici. Celkovo rozširuje hru o 7 vozidiel, ktoré v nej predtým neboli a ktoré vás isto potešia. Samozrejmosťou je nádherné, detailné spracovanie vozidiel a skutočnosť, že si ich môžete zadarmo vyzdvihnúť v Autoshow. Pokiaľ ale nemáte Car Pass, potom si musíte ešte trochu priplatiť. Balíček Rockstar Energy Car Pack stojí 6,99€ ako každý iný.

Čo sa už týka vozidiel, môžete očakávať tieto krásky a jednu šelmu s poriadnou dávkou adrenalínu pod kapotou.

  • 2016 Bentley Bentayga
  • 2015 BMW i8
  • 2014 Ford #11 Rockstar F-150 Trophy Truck
  • 1972 Ford Falcon XA GT-HO
  • 1987 Nissan Skyline GTS-R (R31)
  • 2015 Radical RXC Turbo
  • 2015 Volvo V60 Polestar

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Herr Roman píše:

    Keď už Rockstar tak Games.

Pridaj komentár