For Honor prevezme DLC politiku z Rainbow Six

For Honor

Ubisoft sa už skôr nechal vypočuť, že jeho budúce tituly na seba prevezmú DLC politiku, aká debutovala v Rainbow Six Siege. Nečakali sme však, že sa to bude týkať aj čoskoro vychádzajúceho For Honor.

Celá politika funguje spôsobom, že hra vás nebude nútiť do nakupovania DLC, ale ak si ich kúpite, trochu si tým obohatíte hru. Presne takýmto smerom sa chce uberať aj For Honor a uniknutý obrázok z Ubisoft Store to len potvrdzuje. Niekto tam omylom umiestnil informácie o For Honor (Gold Edition) a užívateľ z Redditu bol taký rýchly, že si únik všimol a zverejnil ho v plnej kráse na internet.

Podľa popisu fotky vidíme, že hra bude dostávať počas roka nových bojovníkov, presne tak ako Rainbow Six Siege dostáva nových operátorov. Počas tohto roka má vyjsť 6 nových bojovníkov bojujúcich za vikingov, samurajov alebo rytierov. Podľa fotky budú spravodlivo rozdelení – dvaja za každú frakciu. Ak si kúpite k hre Season Pass, tak nielen, že získate týchto bojovníkov ihneď, ale budete ich mať s týždenným predstihom. Ak do hry budú pribúdať nové mapy, potom je zrejmé, že tie budú dostupné zadarmo pre všetkých a nebudú súčasťou Season Passu – presne tak ako pri Rainbow Six.

Potom je tu ešte niečo k Deluxe packu, ktorý je súčasťou gold edície. Obsahuje vlastne len nové helmy, špeciálny efekt popravenia nepriateľa a sedemdenný status Šampióna. A potom je tu ešte jeden pack, pomenovaný Day 1 Pack, s ktorým budete mať tento status rovných 30 dní.

For Honor Season Pass

via PCGamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár