Deus Ex si dáva pauzu, Mankind Divided však bude dostávať DLC

Deus Ex

Deus Ex je ten štýl hry, od ktorej očakávate pokračovanie a očakávate ho čoskoro. Eidos však teraz na novom pokračovaní nepracuje a séria si dáva pauzu.

Teda nie doslovne, predsa len majú ešte vychádzať nejaké dodatky od Mankind Divided. Ale štúdio určite nepracuje na ďalšom pokračovaní, v príprave má teraz iné projekty. Presnejšie by malo ísť o novú Laru Croft v Shadow of the Tomb Raider a o 2 nové hry od štúdia Marvel. Prvou je už skôr oznámený The Avengers projekt, na ktorom pracujú aj s Crystal Dynamics. Okrem neho by mala byť údajne v príprave aj hra inšpirovaná filmom Guardians of the Galaxy.

Existuje teda niekoľko rozumných dôvodov, prečo si Adam Jensen po návšteve Prahy dáva pauzu. Lenže existuje ešte jeden možný dôvod, prečo sa tak deje. Predaje Mankind Divided totiž nie sú také vysoké, ako sa očakávalo a skôr sa dá povedať, že najnovší diel žije vďaka lojálnej hráčskej základni a dodatkom, ktoré hra dostáva.

Deus Ex Mankind Divided

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár