(AKTUALIZOVANÉ) Danger Zone prinesie legendárny Crash Mode z Burnoutu na PC

Danger Zone Windows 10

Pamätáte si staršie Burnouty? A na režim Crash Mode? Ak áno a ak ste ho milovali, potom vás určite poteší jeho návrat v Danger Zone – od pôvodných tvorcov Burnoutu.

Odpadlíci z Criterionu, Alex Ward a Fiona Sperry to práve oznámili fanúšikom pripravovaného titulu Danger Zone. Ten má byť akýmsi duchovným nástupcom série Burnout, ktorú zakončila dvojica dielov – Burnout Paradise a Burnout CRASH!. Tieto dve boli úplne poslednými predtým, ako sa Criterion stal hlavným vývojárom Need for Speed a vydal zopár hier, ktoré boli vnímané ako reboot slávnej série. Poslednou hrou bol NFS Most Wanted 2012, po ktorom už nasledoval nie príliš vydarený NFS Rivals.

Režim Crash Mode v hre Danger Zone bude mať štvoricu tutorial sekcií a 20 levelov. V každom sa objavia power-upy a v každom sa dá získať Smashbreaker, ktorý umožní odpáliť svoje auto a spustiť reťazovú reakciu, čoho výsledkom bude skutočne gigantická nehoda. Teda je to všetko o šťastí, no princíp poznáte: čím viac zničených áut, tým lepšie. Ak sa vám podarí získať tri bronzy a dve striebra v každom peveli, potom viete aktivovať zlatý pickup Grand Slam Finisher. Au.

Bohužiaľ to ale vyzerá, že Danger Zone vyjde len na PlayStation 4 a PC. Na verzii pre Xbox One sa zatiaľ nepracuje.

AKTUALIZÁCIA: Danger Zone podľa štúdia na Xbox One nemáme čakať. Podľa vývojárov „treba niekde začať“. O tejto verzii vraj ani nepremýšľali a boja sa, že by spravili otrasný port. Paradoxne má Xbox One veľmi podobnú architektúru ako PC alebo PS4, takže je to skôr výhovorka ako skutočný dôvod. Žeby si to chystali na neskôr so 4K podporou na Scorpiu?

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *