Dex bude prvou hrou na Xbox One s českým dabingom

DEX Czech Voice Acting

Jedno dávne proroctvo hovorí, že na Xbox One raz uvidíme hru s českým dabingom. Proroctvo neznámeho jasnovidca sa, zdá sa, čoskoro naplní! DEX bude totiž zrejme prvou hrou pre Xbox One, ktorú si užijeme aj s českým dabingom.

Vývojárske štúdio Dreadlocks si zmyslelo, že české titulky proste nestačia a preto spolupracovali so štúdiom Fénix ProDabing na skutočnom dabingu. Dabing už bol navyše dokončený a bude dostupný úplne zadarmo na stiahnutie už 5. mája/května pre PC. Časom však dorazí aj na Xbox One a ďalšie platformy, na ktoré Dex vyšiel. Dabing pre Xbox One bude vydaný ako DLC v Xbox Store. Stiahnuť sa bude dať zadarmo, presne ako pri PC.

Tak trochu dúfame, že to neskončí len dabingom Dex-u a že si príklad od nich vezmú aj ďalšie, možno aj väčšie štúdiá. Napríklad by bolo milé znovu vidieť NHL alebo FIFU v češtine, nemyslíte?

via GameSite

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár