Výpredaj mikrotransakcií a indie titulov tento týždeň v Deals with Gold

Hitman Logo

Tak toto tu zrejme ešte nebolo. Tento týždeň tu totiž máme vskutku netradičný výpredaj – výpredaj mikrotransakcií. Teda aspoň to tak vyzerá, súdiac podľa toho, že sú v zľave do Neverwinter, Star Trek, APB Reloaded alebo NBA 2K17.

Našťastie to nie je všetko len o mikrotransakciách a tak tu máme možnosť si kúpiť aj nejaké tie indie hry. Jednou z nich je po novom aj HITMAN, keďže od minulého týždňa je štúdio IO Interactive nezávislým štúdiom. Pokiaľ ste nesledovali dianie v uplynulých dňoch, tak firma sa definitívne rozlúčila s vydavateľstvom Square Enix.

Dôvodom je hlavne neúspešný rok 2017 z finančného hľadiska, hoci Final Fantasy XV malo celkom vysoké tržby na západe vďaka vynovenému štýlu hrania. Okrem toho je v zľave aj celkom zábavná závodná hra Table Top Racing: World Tour, ktorá poteší pomerne dlhou kariérou, ale chýba jej split-screen multiplayer. A určite vás zaujmú aj niektoré ďalšie zlacnené hry, keďže ich je tu fakt požehnane. Napríklad hororovku Emily Wants to Play alebo Outlast, ak ste ho ešte nehrali.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár