Ghost Recon: Wildlands dostáva nový crossover obsah zo Splinter Cellu

Pri oslavách začiatku druhého roka Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands sa štúdio rozhodlo, že hra bude dostupná na víkend zadarmo pre všetky tri platformy. Ale to nie je všetko.

Pri týchto oslavách Ubisoft oznámil, že hra dostane špeciálnu misiu na motívy Splinter Cellu v hlavnej role so Samom Fisherom. Misia bude súčasťou prvého Spec Ops updatu, ktorým zároveň debutuje druhý ročník obsahu pre Ghost Recon. V tomto špeciálnom crossover evente sa môžu hráči spojiť so Samom zadarmo už od dnes. Pôjde o náročnú infiltračnú misiu s vysokým rizikom odhalenia a je na hráčoch, aby taktizovali a využili stealth vo svoj prospech na to, aby misia dopadla úspešne. Ak sa ju rozhodnete hrať v noci, budete musieť utilizovať všetku svoju výbavu.

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands Free Splinter Cell Mission

Okrem toho bude v hre dostupného viacero ďalšieho obsahu inšpirovaného sériou Splinter Cell. Zahŕňa to napríklad exkluzívne customizačné doplnky vrátane ikonických sonárových okuliarov s nočným filtrom. Tieto doplnky však budú v hre dostupné iba do 10. mája/května. Samotná misia však bude v hre dostupná navždy. Ďalej bol ohlásený Splinter Cell Gear Pack, v ktorom sa nachádza kopa ďalších customizačných doplnkov a zbraní vrátane karambitu zo Splinter Cell: Blacklist a prítomná bude aj plne customizovateľná útočná puška SC 4000.

V rámci Spec Ops 1 pribudnú do režimu Ghost War aj nová assault trieda Echelon, ktorá je súčasťou Fisherovho 4th Echelonu a má prístup k hi-tech vybaveniu. Majú napríklad schopnosť Sonar Pulse, s ktorou môžu vidieť nepriateľov za stenami, s krátkym dosahom. Prístup k tejto triede možno získať vďaka Prestige bodom alebo Year 2 Passu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár