[Aktualizované] Bethesda ohlásila Fallout 76

Fallout 76
Bethesda včera o tomto čase spustila livestream a už to vyzeralo, že pre nás chystá ohlásenie novej hry. Ako ale čas plynul, tak čoraz viac ľudí začalo o odhalení nejakej hry pochybovať, keďže ani po niekoľkých hodinách sme okrem občasného pohybu vývojárov pred kamerou (a občasnými vtípkami) nevideli nič.

AKTUALIZOVANÉ: Dielo však bolo dokonané a Bethesda predstavila Fallout 76. Z krátkeho teaseru, kvôli ktorému sme čakali zhruba deň a vypili pritom aj nejaký ten Red Bull, sme mohli vyčítať jednu vec. Hra sa bude odohrávať v roku 2103. Z hľadiska časového zasadenia sa teda jedná o prequel k celej sérii! Práve tým sa vysvetľuje slogan „Naša budúcnosť začína práve vo Vault 76“. To je ale v tejto chvíli všetko. Viac o hre, ako aj o tom, čo môžeme čakať od Fallout 76, sa dozvieme až na E3 konferencii, ktorá sa koná 11. júna/června o 3:30 nášho času.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *