Battlefield 4 Commander zrušený, na tabletoch

Battlefield 4 Commander

Keď som dostal chuť zahrať si Battlefield ale nechcelo sa mi kvôli nemu zapnúť Xbox, neexistovalo jednoduchšie riešenie než vziať do ruky iPad a zapnúť si tam Commander aplikáciu. Tá vám vlastne umožnila pripojiť sa do hry ako Commander a mohli ste tak v reálnom čase pomáhať svojmu tímu. A navyše ste za to dostali XP, čo je veľmi príjemným potešením a zároveň istotou, že nehráte len tak (aj keď, Commander zapnete práve vtedy, keď chcete hrať „len tak“). Ale prečo vlastne hovorím v minulom čase? Nuž, Battlefield 4 Commander aplikácia bola zrušená a DICE ju stiahlo z App Store, ako aj z Google Play. Aplikáciu si tak už nemôžete stiahnuť, jedine z histórie downloadov. Hráči, ktorí hrali Commander naďalej, budú môcť hrať ešte do 11. augusta, po ktorom bude aplikácia definitívne vypnutá.

Prečo sa ale DICE rozhodlo stiahnuť niečo, čo prezentovalo ako „Ultimátny veliteľský zážitok“ a niečo, bez čoho Battlefield 4 nemusí byť to pravé? Dôvod je ten, že väčšina hráčov používa službu Commander na PC a konzolách a počet hráčov, ktorí ho hrajú na tabletoch, nie je taký veľký, aby malo DICE dôvod pokračovať s ním.

Battlefield 4 Commander

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *