Forza Motorsport 6 dostane naložené demo!

Forza Motosport 6

Forza Motorsport 6 je rozhodne zaujímavým prírastkom do série a aj samotní vývojári povedali, že je to výsledok 10-ročnej práce. Presne toľko rokov totiž ubehlo od vydania prvej hry, vtedy ešte na prvý Xbox, a ako sa ukázalo, tak odpoveď na Gran Turismo je dnes medzi nami veľmi obľúbená, či už sa jedná o simuláciu alebo o open-world Horizon.

Microsoft teraz ale oznámil potešujúcu správu – Forza Motorsport 6 dostane demo a zdá sa, že bude naozaj naložené! Máme v ňom totiž čakať všetkých 450 áut a 26 tratí, a pravdepodobne aj ukážku nočných závodov. Na to, že sa jedná o demo, teda pôjde o poriadnu porciu závodenia, ktorá si bude pýtať aspoň 10GB. Demo vychádza 1. septembra a všetci, ktorí si ho zahrajú, dostanú do plnej hry darček v podobe okamžitého prístupu ku krasotinke Ford GT 2015.

Forza Motorsport 6

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *