LEGO Star Wars: The Force Awakens vychádza 28. júna!

LEGO Star Wars Force Awakens

Netrvalo dlho a naozaj tu máme oznámenie novej hry Star Wars! Ibaže nejde o hru od EA, ale o kockové prevedenie siedmeho dielu, ktorý skladačov Lega určite poteší. Presne tak, oznámené bolo LEGO Star Wars: The Force Awakens, v ktorom si budeme môcť zopakovať tie najzaujímavejšie momenty zo siedmej epizódy pospájaných do príbehovej línie. Tú by ste však ako správni fanúšikovia Star Wars nemali vynechať, pretože značná časť príbehu sa bude odohrávať ešte pred siedmym filmom a ukáže, čo sa dialo počas tých ~30 rokov medzi 6. a 7. epizódou.

Ako inak, možno tu očakávať obľúbené aj menej obľúbené postavy, objaví sa tu aj malý robot BB-8 a pochopiteľne zavítame aj na planétu Jakku, ktorá sa dostala aj do Star Wars Battlefront ako bezplatný map pack. Zmenou by mali prejsť aj mechanizmy, ktoré boli podľa slov kompletne prerobené. Jednou z noviniek bude aj vylepšený Multi-Builds systém, v ktorom si hráči budú môcť vyberať medzi viacerými možnosťami budovania. Hra bude samozrejme akčná a zalietame si v nej v Millenium Falcone, budeme bojovať v arénach a veľa ďalšieho. Hra vyjde 28. júna/června.

LEGO Star Wars Force Awakens

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *