Battlefield 4 bude dostávať DLC-čka aj tento rok

Battlefield 4 Legacy Operations

Keď sa hra podarí, potom u nej treba rátať s dlhou podporou. A presne to je prípad Battlefield 4, ktorý vyšiel už pred tromi rokmi a počas svojej existencie získal veľmi veľa DLC obsahu. EA naň nezabudlo dokonca ani po vydaní Hardline, čo ale neprekvapí vzhľadom k tomu, že Hardline nebol veľmi populárny kvôli atypickému konceptu (čo ale neznamená, že hra je zlá). Len tie DLC-čka vychádzajú pomalšie, než by mali.

To ale zrejme nehrozí u Battlefieldu 4, kde plánuje EA vydávať updaty aspoň do vydania Battlefieldu 5. Potvrdilo to DICE, ktoré tvrdí, že CTE-čko (komunitné testovacie prostredie) v BF4 nie je mŕtve a štúdio ho bude naďalej používať na testovanie budúcich updatov pre hru. Respektíve pre testovanie nových bezplatných balíčkov. Pracovať na nich má štúdio v LA, zatiaľ čo centrála v Štokholme bude pracovať na novom dieli. Tu sa špekuluje, že pôjde buď o Battlefield 5 alebo o Battlefield 2143, pokračovanie staršej 2142-ky.

via BFCentral.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *