Filmy Portal a Half-Life v príprave, režíruje ich JJ Abrams

Portal

Valve má zjavne Portal radšej než Half-Life a je tak možné, že trojku uvidíme v tomto prípade skôr. Ale zas nie je vylúčené ani, že to nebudú hry, ale celovečerné filmy. Aspoň s takouto myšlienkou sa pohráva JJ Abrams, režisér Star Wars VII. Nedávno mu však vyšiel aj iný film, 10 Cloverfield Lane, a pri tejto príležitosti s ním zahraničné filmy spravili rozhovor.

Behom rozhovoru sa zmienil aj o spolupráci s Valve, kde sa údajne pracuje na filmoch Portal a Half-Life. Jeho odpoveď však, ako to pri čomkoľvek, čo súvisí s Valve, odpovedal nie celkom jasne: „Filmy sú v príprave, ale nedočkáte sa ich tak skoro.“ Pozitívnou správou je aspoň, že scenáristi už pripravujú príbeh pre oba filmy. A tu sa zároveň naskytá možnosť špekulovať: Čo ak Valve vydá nové hry spolu s filmami, ako to bolo v prípade Mad Maxa?

Ako by to ale mohlo vyzerať? To nám už mohol Dan Trachtenberg, režisér filmu 10 Cloverfield Lane, naznačiť vo svojom krátkom fanúšikovskom filme Portal: No Escape, ktorý môžete vidieť nižšie. Avšak varuje, že tento nemá nič spoločné s pripravovaným celovečerným projektom. Snáď len tie portály.

via Gamesite.sk

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *