1920+ nám ukáže alternatívnu prvú svetovú vojnu

1920+ Game

Prvá svetová vojna je dnes horúcou témou a to hlavne vďaka čerstvo ohlásenému Battlefieldu 1, ktorý sa odohráva práve v časoch Rakúska-Uhorska. Vidno, že toto obdobie zaujíma hráčov viac než boje vo vzdialenej budúcnosti, čo sa dá vyčítať aj zo štatistík pod trailermi k BF1 a CoD. Svoj vlastný take na udalosti po prvej svetovej vojne plánujú vydať dokonca aj poliaci (snáď to bude mať kvalitu ako Witcher a nie ako Rambo), pričom ich projekt nesie meno 1920+.

Ako sa dá už z názvu vyčítať, hra sa bude odohrávať práve v r. 1920 a rokoch po ňom nasledujúcich, pričom bude sledovať fiktívny konflikt medzi Poľskom a Ruskom. Konflikty tu síce už niekoľkokrát boli aj v reálnom živote, ale rozhodne to nebol boj medzi bačom a robotmi. Práve taký bude titul 1920+. Pôjde teda o mix FPS a fantasy strieľačky, čo môže byť zaujímavý koncept, otázne však ostáva jeho spracovanie. Ako to vlastne dopadne, to uvidíme, až hra vyjde na Xbox One, PC a PS4. Pre bližšiu predstavu tu už máme nejaké tie prvé koncepty, o ktoré sa postaral art director Jakub Rozalski.

1920 Game

1920 Game

Via GameSite

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *