Madden NFL 17 má dátum vydania, hru uvidíme až vo štvrtok

Madden NFL 17

Tohtoročná kolekcia EA Sports by nebola kompletná bez amerického futbalu a nie je prekvapením, že nás čaká Madden NFL 17. Ten bol práve oficiálne potvrdený a vydavateľ už stihol potvrdiť dátum vydania aj platformy, na ktoré vyjde. To asi znamená veľa noviniek a vylepšení, keď na to ide EA takto zhurta (irónia). Z NFL 17 sme síce ešte nemali možnosť nič vidieť, ale už vieme, že hra vyjde 23. augusta/srpna pre Xbox One aj Xbox 360 a ďalšie platformy. Skutočnosť, že hra vyjde aj na Xbox 360, môže byť potešujúcou pre ľudí, ktorí už rátali s tým, že softvérová podpora staršieho Xboxu skončila. Našťastie, taký Madden ešte vyjde pre 360-ku.

EA ďalej k Madden NFL 17 tvrdí, že prvý gameplay z hry bude prezentovaný 12. mája v relácii ESPN SportsCenter v skorých ranných hodinách (nášho času). Tu bude zároveň ukázaná hviezda na obale hry. O tom, ktorá športová osobnosť sa objaví na obale novéh NFL-ka, rozhodujú samotní fanúšikovia prostredníctvom hlasovania. Je celkom možné, že sa tu objaví Peyton Manning, quarterback víťazných Denver Broncos. Nemožno vylúčiť ani že sa tu objaví iný športovec, konieckoncov to, že Denver Broncos vyhrali Super Bowl 50, neznamená, že všetci stoja práve za týmto tímom.

via XboxAchievements

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *