EA Access bude budúci mesiac zadarmo

EA Access

Podobne ako pred rokom, tak aj teraz si EA prichystala príjemné prekvapenie pre Xboxerov. Samozrejme nehovorím o ničom inom, než o službe EA Access, ktorá umožňuje zahrať si hry ako Titanfall, Battlefield 4 či NHL 16 prakticky zadarmo. Za 4€ mesačne to je naozaj skvelý deal a nie je prekvapením, že ju využívajú milióny hráčov. A onedlho si ju budete môcť vychutnať úplne zadarmo, keďže EA sa rozhodla, že v čase od 12.6. do 22.6. bude dostupná pre všetkých, ktorí majú Xbox Live Gold.

Aktivovať si službu bude veľmi jednoduché: Proste stačí stiahnuť si EA Access appku do Xboxu One a môžete začať sťahovať svoje vysnívané hry! Navyše, pri Battlefield 4 a Battlefield Hardline sa dá stiahnuť Premium úplne zadarmo až do septembra/září. Ale to je už súčasť promo akcie Road to Battlefield 1, v rámci ktorej chce EA nechať ľudí, nech si vychutnajú kompletný obsah Battlefieldov predtým, než sa všetci presunú do 1. Svetovej vojny.

A čo je to vlastne ten EA Access? To sa už dozviete tu.

EA Access

via Eurogamer.net

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *