Šéf Take-Two: Nečakajte, že budeme podporovať GTA Online večne

GTA Online FAFF

Už budúci týždeň sa GTA Online dočká ďalšieho rozšírenia, Further Adventures in Finance and Felony, ktoré rozšíri multiplayer o možnosť vybudovania vlastnej kriminálnej organizácie. Rockstar ďalej sľubuje, že to je len jeden z viacerých pripravovaných mega-dodatkov, ale život GTA Online sa pomaly blíži ku koncu.

„Nikdy sme nemali v pláne podporovať GTA Online večne,“ povedal šéf Take-Two, Strauss Zelnick, na konferencii Cowen & Co. a naznačil tak, že Rockstar jedného dňa určite sekne s prinášaním nového obsahu do GTA Online, aspoň v Los Santos. Zelnick vraví, že raz bude treba, aby si GTA oddýchlo, aby tvorcovia nabrali nový dych a vedeli sa plne sústrediť buď na iné projekty (RDR2) alebo na vývoj nového dielu, ktorý by tak mohol tromfnúť kvality GTA V a San Andreas. Netreba ale panikáriť, že by Rockstar zrazu oznámil, že je koniec. Zelnick vraví, že koniec multiplayerového GTA bude záležitosťou niekoľkých rokov a nie týždňov.

Plánovaná expanzia, ktorá nesie názov Further Adventures in Finance and Felony, obohatí multiplayer minimálne o jedno nové auto, Pegassi Reaper, a umožní hráčom nakupovať nové typy nehnuteľností ako sú kancelárske priestory alebo sklady, aby mohli budovať svoje kriminálne impérium. Tu sa podľa všetkého budú dať organizovať lúpeže a rôzne tímové misie. Ktovie, či pribudnú aj nové achievementy. Samotná expanzia vychádza v utorok 7.6. a dostupná bude, ako inak, zadarmo pre Xbox One, PS4 a PC. Na Xbox 360 však už nevyjde kvôli technickým limitom (veď už po Heists update tá hra seká).

GTAV_FAFF_002

via Gamespot

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *