Doomsday Heist DLC do GTA Online prináša 8 nových achievementov

gta online the doomsday heist
Rockstar minulý týždeň oznámil novú expanziu Doomsday Heist do GTA Online a okrem tony bláznivého obsahu si xboxeri prídu aj na nové achievementy.

Expanzia Doomsday Heist, ktorá prináša do hry také veci ako jetpack alebo lietajúci DeLorean, teda veci inšpirované samotnou komunitou. Expanzia totiž priniesla jedinečný quest, v ktorom spojí sily vskutku fantastická štvorka, aby zabránila apokalypse. Tomu môže pomôcť štvorica vyvolených hráčov, ktorí sa pokúsia dopátrať k hrozbe a neutralizovať ju skôr, než bude neskoro. Datadisk dá tiež konečne odpoveď na vec, ktorá zaujímala hráčov od roku 2012 – záhadu Mount Chilliad.

Špekuluje sa tiež, že expanzia by mala predstavovať akési grandiózne finále Grand Theft Auto V, po ktorom sa už bude Rockstar naplno sústrediť na vývoj Red Dead Online. Táto informácia však nebola potvrdená, no mnohí fanúšikovia v komunite GTAForums sa prikláňa k názoru, že iný logický dôvod, prečo Rockstar predstavil takúto akciou nabitú expanziu, neexistuje.

Dokonca sa objavila domnienka, že expanzia zahŕňa obsah zrušeného príbehového datadisku, ktorý mal podľa oficiálneho popisu z roku 2013 dostať Michaela, Franklina a Trevora do vskutku nečakaných situácií. Nečakaná vec je však aj tá, že rozšírenie so sebou prináša sadu nových achievementov s celkovým skóre 250(G).

  • Getting Started – 20(G) – Pripravte The Doomsday Heist
  • Orbital Obliteration – 10(G) – Zabite iného hráča s Orbital Cannonom
  • Elitist – 40(G) – Dokončite všetky 3 elite challenge v The Doomsday Heist
  • Masterminds – 60(G) – Dokončite všetky 3 Criminal Mastermind challenge v The Doomsday Heist.
  • The Data Breaches – 20(G) – Dokončite 1. kapitolu The Doomsday Heist
  • The Bogdan Problem – 30(G) – Dokončite 2. kapitolu The Doomsday Heist
  • The Doomsdaay Scenario – 30(G) – Dokončite 3. kapitolu The Doomsday Heist
  • A World Worth Saving – 40(G) – Dokončite The Doomsday Heist

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *