Year 3 Pass pre Rainbow Six Siege je už k dispozícii v Xbox Store

Rainbow Six Siege Year 3 Pass
Po veľkej popularite sa Ubisoft rozhodol pokračovať s Rainbow Six Siege aj tretí rok. A hoci vydal kompletnú edíciu hry s dvomi passmi už pred rokom, vydavateľ oznámil Year 3 Pass.

Year 3 Pass bude plniť podobnú úlohu ako ten, ktorý Ubisoft vydal pred rokom. Hráči vďaka nemu v priebehu roka 2019 získajú 8 nových operátorov so 7-denným predbežným prístupom. Funguje to však podobne ako v predošlých dvoch sezónach, takže hráči môžu odomknúť nových operátorov aj obyčajným „bezplatným“ hraním. Len to potrvá o niečo dlhšie.

Okrem toho sa hráči môžu tešiť na 8 exkluzívnych doplnkov, ako sú uniformy, masky a charm z meteoritu. Dostanú tiež 600 jednotiek prémiovej meny R6 Credits a ak si hráči kúpia pass pred 5. marcom/březnom 2018, dostanú exkluzívny skin z damaškovej ocele. Súčasťou balíčku bude aj prémiová služba, ktorá funguje až do 31. januára/března 2019 a prinesie 5% Renown boost, Alpha Pack Boost (0,3%) a 10% zľavu v obchode.

Sme rozhodne zvedaví, ako to Ubisoft vyrieši s fyzickou distribúciou hry. Pred rokom totiž vydal Year 2 Pass a dve edície hry: Rainbow Six Siege (Year 2 Gold Edition)Rainbow Six Siege (Complete Edition). Ktorá už vlastne nie je taká kompletná. Samotný Pass stojí 29,99€ v Xbox Store.

Rainbow Six Siege Year 3 Pass

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *