Gwent ponúkne niekoľko príbehových kampaní

Gwent

Zo spoločenských hier sa vie aj dnes veľmi ľahko vyvinúť zábava na niekoľko hodín. Ale že by ste hrali karty 10 hodín a k tomu niekoľkokrát? Či to bude v reálnom živote možné, nevieme, ale na vašom Xboxe to možné bude. Presne toľko totiž trvá jedna príbehová kampaň Gwent-u, čo je kartová hra vychádzajúca na jeseň/podzim pre Xbox One a Windows 10. Jej beta pritom štartuje 26. septembra/září a môžete sa do nej bezplatne zaregistrovať.

Tvorcovia tvrdia, že Gwent prevzatý zo Zaklínača (mimochodom, limitovaná krabicovka pre PC a PS4 obsahuje fyzické karty) ponúkne viacero príbehových kampaní, ktoré sa budú odohrávať na stole. Každá kampaň bude mať nielen vlastný príbeh, ale dokonca aj hrdinu, questy a aj dabing. Menu kampane bude tvoriť 2D mapa, na ktorej budú viditeľné hlavné aj bočné questy.

[SPOILER] Vašou úlohou potom bude…. zvíťaziť v kartách.

Odmenou za ich dokončenie budú nové karty, ktoré môžete potom použiť aj v multiplayeri. Čiže to bude niečo ako Hearthstone, len s príbehovou kampaňou a Geraldom namiesto hordy.

via VG24/7

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *