Chcete vedieť, kde bude ďalší vault? Vo Fallout New Orleans!

Fallout New Orleans

Bethesda len minulý rok po dlhom čakaní vydala Fallout 4 a nasýtila tak mnohých, ktorí roky túžili po novej post-apokalyptickej RPG. A zdá sa, že len krátko po udalostiach v Bostone sa pozrieme na udalosti na juhu Ameriky.

Bethesda si totiž zaregistrovala ochrannú známku na pojem Fallout: New Orleans, z čoho by sa dalo usúdiť, že ďalšie pokračovanie nás zavedie práve do mesta, do ktorého tento rok zavítame v Mafii 3. Vo Falloute tak možno mnohí nájdu veľa podobných miest, len s vyššou koncentráciou radiácie, zmutovaných monštier a zrútených budov. A aj s nejakými tými krátermi. Či tam ale bude Lincoln Clay, to nevieme. Ale skôr si myslíme, že nie. Alebo možno hej? Uvidíme.

Ochranná známka, ktorej súčasťou bolo aj vyššie ukázané logo, bola registrovaná len minulý týždeň, 10.8.2016. Znamená to teda, že v dohľadnej dobe môžeme vidieť prvé teasery, ale čakanie sa môže pokojne pretiahnuť na mesiace či roky. Veď viete, ako to bolo s Falloutom 4.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *