Beam dorazí na Xbox One už túto zimu

Beam Logo

Microsoft už kúpil Beam, ale kedy ho uvidíme na Xboxe? Odpoveď znie: Túto zimu. Potvrdil to priamo Beam na konferencii TechCrunch Disrupt.

Tvorcovia neupresnili dátum, ale podľa ich slov to vyzerá, že sa Beam dostane na Xbox One a Windows 10 už v decembri/prosinci. Nie je však vylúčené ani, že vyjde až budúci rok. Microsoft chce totiž začiatkom 2017 vydať Redstone Update 2, veľkú aktualizáciu systému Windows. Tá prináša viaceré novinky spojené hlavne so sadou Office. Ak by sa však súčasťou updatu stal aj Beam, hráči by mohli mať dôvod na skorý upgrade.

Beam na konferencii mimo iného prezentoval Surgeon Simulator a jeho prepojenie so streamovacou službou. Prepojenie funguje tak, že diváci ovládajú chirurgove ruky, zatiaľ čo hráč ovláda prsty. Takže z operácie môže vzniknúť kolektívna, rituálna pitva.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *