Nové Deals with Gold sú tu, už v piatok ich doplní Black Friday výpredaj

Forza Horizon

Polovicu mesiaca nám odštartovali hneď dve významné veci. V prvom rade došlo dnes Xbox oslavuje 15 rokov a dnes si tak pripomíname začiatok skvelej konzoly, ktorá mnohým z nás príjemne obohatila detstvo. O tom však v samostatnom článku. Druhou významnou udalosťou sú nové Deals with Gold, ktoré sú vlastne posledné pred začiatkom Black Friday výpredaja.

V onom veľkom výpredaji máme očakávať obrovské zľavy nielen na tituly tretích strán, ale aj na hry zaradené do programu Xbox Play Anywhere, kam patrí ReCore, Gears of War 4 alebo Forza Horizon 3. Výpredaj potrvá pre širokú verejnosť od 22. do 28.11., avšak zlatí členovia budú mať skorý prístup k zľavám – už v piatok. Preto čakáme, že celú ponuku zliav odhalí Microsoft buď už dnes večer alebo zajtra, respektíve pozajtra. Skrátka, tento týždeň.

Poďme sa však pozrieť na zľavy, ktoré platia tento týždeň. Z pochopiteľných dôvodov ich je pomenej, ale už teraz tu nájdeme hru Alekhine’s Gun, poriadnu zľavu dostal aj nový Homefront, no a nakoniec sa zľavy dočkala aj Forza. Zlacnené boli všetky predošlé diely vydané pre Xbox One.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár