Take-Two odhalilo niečo viac o Red Dead Redemption 2

red-dead-redemption-2

Strauss Zelnick, šéf Take-Two, sa tento týždeň zúčastnil konferencie MKM Partners. Na konferencii hovoril o rôznych záležitostiach, no nevyhol sa ani pripravovanému Red Dead Redemption 2, ktoré chce vyjsť budúci rok.

Na konferencii začal slovami o traileri, ktorý mal podľa jeho slov oveľa viac videní, než sa čakalo a že sa tým len potvrdilo, že je o hru obrovský záujem. Potvrdil tiež, že Take-Two, ktoré dáva Rockstaru voľnú ruku (bodaj by nie, keď GTA V zarobilo miliardu za prvé tri dni!), bolo odhalením hry potešené, nie šokované. Je totiž pravda, že Rockstar zvyšok mediálneho a herného sveta šokoval nečakaným ohlásením.

A čo môžeme očakávať od Red Dead Redemption 2, až vyjde? Po príbehovej stránke má táto hra ponúknuť neuveriteľne hlboký emočný zážitok, skvelý príbeh. Celé to bude obohatené o rôzne podarené hracie prvky, ktoré sa postarajú jednak o zábavu a jednak o detaily. To v podstate spĺňal už aj predošlý diel, ktorý ponúkol jeden z najlepších príbehov minulej generácie konzol (spolu s Beyond: Two Souls moje dve last-gen srdcovky), kvalitný multiplayer, pri ktorom sa dali stráviť stovky hodín a hlavne množstvo detailov, vrátane detailne spracovaného cyklu činností NPC v závislosti od dennej doby.

Strauss Zelnick ďalej tvrdí, že svet je dnes pripravený na uvedenie takejto hry. „Pri prvej hre sme sa rozhodli použiť iný uhol pohľadu na western. Išlo o to, že westerny len občas dokázali naplniť predstavy publika. Keď sme uviedli prvý Red Dead, podarilo sa nám to. A vtedy na to bol správny čas. A myslím si, že teraz je opäť čas na veľký, optimistický pohľad na Ameriku.“

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *